Spagetti Çatalı

Parte do Universo Armanya História não Verificada "Spagetti Çatalı" kadar absürt icat üretmeyi olağan görebilen çılgın bir beyin ve böyle bir beyne sahip birisinin düşündüğü icatları yapabilmeye muktedir bir servetinin olması... Sonunda büyük derslerin olduğu mizahı bol bir budalanın hikayesi...
17 CAPÍTULOS 182 visualizações 13 4 Novo capítulo A cada 2 dias

Incluso em: Katıl ($3/mês)

Elbistan Firma Rehberi

História não Verificada Elbistan firma rehberi ile firmanızı ücretsiz olarak tanıtın. Elbistan firmaları ve firma haberlerinin yer aldığı en kaliteli firma rehberi olarak hizmet sunmaktayız.
1 capítulo 208 visualizações 1 Novo capítulo A cada 30 dias
Blog

Gündüz Depremi

Parte do Universo Armanya História não Verificada Sıra dışı bir yaşam süren ünlü kahramanımızın hayatındaki gerçek depremlerin ötesinde, aslında iç dünyasında yaşadığı depremlerin onu nasıl inanması güç bir sona sürüklediğinin hikayesi...
12 CAPÍTULOS 299 visualizações 31 2 História concluída

Incluso em: Katıl ($3/mês)

Black Friday

Parte do Universo Armanya História não Verificada Günümüzde yaygın kullanıma sahip "Black Friday" kavramının kabul görmüş klişe anlamını yıkarak, ona yeni bir anlam kazandırması ile iz bırakan türden bir eser. Kitapta hakim olan duygu yoğunluğu ve gizemli atmosferi içinde kahramanımız ile empati kurarak ilerleyip etkileyici finali ile sizlere kaliteli bir okuma zamanı vaat ediyor, iyi okumalar.
3 CAPÍTULOS 1.1mil visualizações 29 3 História concluída

Incluso em: Katıl ($3/mês)

Sohbet

História não Verificada Sohbet etmenin önemini chat gülü sohbet sitesi adresi olan sohbet odaları ile sohbet edin ve diyaloğ kurun.
2 CAPÍTULOS 1.2mil visualizações 1 Novo capítulo A cada 30 dias
Blog