Ölümsüzlüğün Tarifi

Ölümsüzlüğün gerçek olduğunu iddia eden eski bir kitap bulsaydınız görmezden mi gelirdiniz, yoksa peşinden mi giderdiniz?
Cuento corto 2.2mil visitas 5 2 Historia completada

Tanrı 'nın Mezarındaki Hazine

Historia No Verificada Efsanevi bir hazine! Maceraya aç korsanlar! Yıllardır herkesin dilinden düşmeyen, hükümetin dahi peşinde olduğu tehlikeli bir hazine.. Karanlık, derin sularda, korsanlarla ölümcül maceralara açılmaya hazır mısınız?!
4 CAPÍTULOS 1.1mil visitas 12 6 Historia completada

Luna Adası

Historia No Verificada İki kitaplık serinin ilk kitabı. Aslı, şehrin karmaşası ve rekabet ortamı karşısında hırslı bir şekilde işine dört elle sarılır. Ancak hiçbir zaman hakettiği konuma ulaşamaz. Bir gün adını bile duymadığı, kilometrelerce uzakta yer alan bir adaya dair kulağına gelen dedikoduların peşinden yola koyulur. Yükselmek için tek çaresi ne olursa olsun o…
7 CAPÍTULOS 587 visitas 7 Nuevo capítulo Todos los miércoles

Köstekli Saatin Sırrı: Elflerin Tacı

Historia No Verificada Köstekli Saat serisi ikinci kitabı!!! Bir gün aniden yazdığınız bir kitabın karakteri karşınıza çıkıp sizden hesap sorsa nasıl hissedersiniz?
8 CAPÍTULOS 1.3mil visitas 16 3 Nuevo capítulo Cada 30 días

Rüya Gezgini

Historia No Verificada Bilinç üç katmandan oluşur derler. Peki ya dördüncü bir boyut olduğunu söylesem bana inanır mıydınız? Didem inanmazdı. O şimdi rüyaları arasında yürüyebilen bir rüya gezgini. Ve çok yakın zamanda farkına varacağı gibi de dünyanın kaderi onun ellerinde. Ya da zihninde mi demeliyim?
5 CAPÍTULOS 1.0mil visitas 2 Nuevo capítulo Todos los sábados

Büyü Okulu Savaş Kompleksi

Historia No Verificada Büyü... Büyü, gizemli ve büyülü bir konudur. İnsanlar binlerce yıldır büyüyü kullanarak enerjiyi yönlendirmeye çalışmışlardır. Büyücüler genellikle özel sözler ve semboller kullanarak büyü yaparlar. Büyünün etkili olması için inanç ve odaklanma da önemlidir. Büyücülerin kullandığı farklı türlerde büyüler vardır. Bazıları koruma, bazıları aşk, baz…
4 CAPÍTULOS 940 visitas 6 Nuevo capítulo Cada 10 días

KAYBOLMUŞ YAŞAMLAR

Historia No Verificada "Anılarımızı ıssız bir adada bırakıp o adayı terk ettik." NOT: Yazdığım tüm kısa hikayeler bu kitapta toplanacaktır. BAŞLANGIÇ TARİHİ: 17 AĞUSTOS Hiçbir şekilde kopyalanamaz. Tüm hakları bana aittir.
1 capítulo 1.5mil visitas 3 Nuevo capítulo Cada 30 días

Catharsis

Historia No Verificada -İKİNCİ SEZON YAYIMDA- Miller, hafızasını kaybetmiş bir şekilde gözlerini açar. Bildiği tek şey kalbini kemiren gizemli bir gücün onu yönlendirmesidir. Hafızasını geri almaya çalışırken bir yandan da ardı kesilmeyen gizemleri açığa çıkarır.
13 CAPÍTULOS 3.1mil visitas 38 6 Nuevo capítulo Cada 15 días

GÜNAHKAR

Historia No Verificada Onunlayken kendimi sanki çok narin bir vazoya bakan küçük bir çocuk gibi hissediyorum. Sanki o kırılırsa içinde yaşadığım ev, şehir, ülke, dünya ve evren yok olacak, çiçekler toprağa küsecek ve bereketini yeryüzüne sunan bulutlar karanlığın en koyu tonunu alacakmış gibi. Sanki güneşin ne zaman dudaklarında yer bulduğunu bilmediğim kadını sonsuza k…
6 CAPÍTULOS 2.8mil visitas 7 1 Nuevo capítulo Todos los jueves

Tapınak

Historia No Verificada Kurgulu bir hikaye olan aynı zamanda kültürel nili içeren bir hikaye
4 CAPÍTULOS 5.0mil visitas 2 2 Nuevo capítulo Cada 15 días

Avcı

Historia No Verificada Evet
6 CAPÍTULOS 4.9mil visitas 9 4 Nuevo capítulo Todas las semanas

Ölüm Yürüyüşü

Historia No Verificada Joe Polis aracının arka koltuğunda giderken...
1 capítulo 1.1mil visitas 2 2 Nuevo capítulo Todos los viernes