Spagetti Çatalı

Part of the Universe of Armanya Nicht überprüfte Geschichte "Spagetti Çatalı" kadar absürt icat üretmeyi olağan görebilen çılgın bir beyin ve böyle bir beyne sahip birisinin düşündüğü icatları yapabilmeye muktedir bir servetinin olması... Sonunda büyük derslerin olduğu mizahı bol bir budalanın hikayesi...
17 KAPITEL 182 Abrufe 13 4 Neues Kapitel Alle 2 Tage

Beinhaltet in: Katıl ($3/Monat)

Elbistan Firma Rehberi

Nicht überprüfte Geschichte Elbistan firma rehberi ile firmanızı ücretsiz olarak tanıtın. Elbistan firmaları ve firma haberlerinin yer aldığı en kaliteli firma rehberi olarak hizmet sunmaktayız.
1 Kapitel 191 Abrufe 1 Neues Kapitel Alle 30 Tage
Blog-Story

Gündüz Depremi

Part of the Universe of Armanya Nicht überprüfte Geschichte Sıra dışı bir yaşam süren ünlü kahramanımızın hayatındaki gerçek depremlerin ötesinde, aslında iç dünyasında yaşadığı depremlerin onu nasıl inanması güç bir sona sürüklediğinin hikayesi...
12 KAPITEL 270 Abrufe 31 2 Abgeschlossene Geschichte

Beinhaltet in: Katıl ($3/Monat)

Black Friday

Part of the Universe of Armanya Nicht überprüfte Geschichte Günümüzde yaygın kullanıma sahip "Black Friday" kavramının kabul görmüş klişe anlamını yıkarak, ona yeni bir anlam kazandırması ile iz bırakan türden bir eser. Kitapta hakim olan duygu yoğunluğu ve gizemli atmosferi içinde kahramanımız ile empati kurarak ilerleyip etkileyici finali ile sizlere kaliteli bir okuma zamanı vaat ediyor, iyi okumalar.
3 KAPITEL 1.0k Abrufe 29 3 Abgeschlossene Geschichte

Beinhaltet in: Katıl ($3/Monat)

Sohbet

Nicht überprüfte Geschichte Sohbet etmenin önemini chat gülü sohbet sitesi adresi olan sohbet odaları ile sohbet edin ve diyaloğ kurun.
2 KAPITEL 1.2k Abrufe 1 Neues Kapitel Alle 30 Tage
Blog-Story